Sklepy

DOMAR MOSINA OUTLET MEBLOWY

Jesteśmy częścią poznańskiej firmy DOMAR S.A. Istniejemy od 1991 roku. Od 17 października 2019 zmieniamy się w OUTLET MEBLOWY. Dużą część ekspozycji zajmują meble tapicerowane w tkaninach oraz meble kuchenne. Końcówki serii nawet do -80% #mebin #krysiak #szynaka_prestige #paged #bydgoskiemeble #etapsofa #meblomak #klose Dla tych, którzy preferują meble tańsze. Forte, Wójcik, Restol, Helvetia, Dąb Gdynia, Libro, Cristap, Markos i wielu wielu innych producentów z pewnością trafi w wiele gustów. Zapraszamy od poniedziałku do soboty. Akceptujemy wszystkie formy płatności.

Dworcowa 2, 62-050 Mosina
Telefon: 61 813 29 62


Centrum Meblowe Domar Poznań

Po okresie lockdown’u  od końca  maja 2020 jesteśmy ponownie otwarci codziennie od poniedziałku do soboty i w niedziele handlowe.

W sklepie stacjonarnym można zamawiać niektóre kolekcje z dostawą w ciągu 3-5 dni wprost do Waszych domów. Dla zwiększenia możliwości ekspozycyjnych – wprowadziliśmy sprzedaż ON-line z szybką dostępnością towarów – nawet w 24 h od momentu złożenia zamówienia – z dostawą w całej Polsce.

Wszystkie ekspozycje są zgodne z bieżącymi ofertami  producentów i dystrybutorów mebli. Dla łowców okazji pojawił się też bardzo bogaty dział wyprzedaży.

Zapraszamy

ul. Szczawnicka 4
60-471 Poznań

tel. 612 612 661