Sklepy

Sklep DOMAR ŚREM MEBLE RTV AGD

Nowoczesne, designerskie i loftowe meble pokojowe, kuchenne, dziecięce, stoły, krzesła oraz meble do sypialni czy gabinetu biurowego. Bogata oferta sprzętu AGD – pralki, lodówki, zmywarki, kuchnie gazowe i elektryczne, żelazka, lokówki, suszarki, lampy. U nas na ekspozycji także najnowsze telewizory 4K. Sprostamy każdemu zamówieniu – jeśli na mamy na stanie – zdobędziemy towar w 48 godzin. Jesteśmy konkurencyjni cenowo nie tylko w Śremie. Wygrywamy nawet ze sklepami internetowymi.

Wojska Polskiego 11, 63-100 Śrem
Telefon: 61 283 43 65


DOMAR MOSINA OUTLET MEBLOWY

Jesteśmy częścią poznańskiej firmy DOMAR S.A. Istniejemy od 1991 roku. Od 17 października 2019 zmieniamy się w OUTLET MEBLOWY. Dużą część ekspozycji zajmują meble tapicerowane w tkaninach oraz meble kuchenne. Końcówki serii nawet do -80% #mebin #krysiak #szynaka_prestige #paged #bydgoskiemeble #etapsofa #meblomak #klose Dla tych, którzy preferują meble tańsze. Forte, Wójcik, Restol, Helvetia, Dąb Gdynia, Libro, Cristap, Markos i wielu wielu innych producentów z pewnością trafi w wiele gustów. Zapraszamy od poniedziałku do soboty. Akceptujemy wszystkie formy płatności.

Dworcowa 2, 62-050 Mosina
Telefon: 61 813 29 62


Centrum Meblowe Domar Poznań

Po okresie lockdown’u  od końca  maja 2020 jesteśmy ponownie otwarci codziennie od poniedziałku do soboty i w niedziele handlowe.

W sklepie stacjonarnym można zamawiać niektóre kolekcje z dostawą w ciągu 3-5 dni wprost do Waszych domów. Dla zwiększenia możliwości ekspozycyjnych – wprowadziliśmy sprzedaż ON-line z szybką dostępnością towarów – nawet w 24 h od momentu złożenia zamówienia – z dostawą w całej Polsce.

Wszystkie ekspozycje są zgodne z bieżącymi ofertami  producentów i dystrybutorów mebli. Dla łowców okazji pojawił się też bardzo bogaty dział wyprzedaży.

Zapraszamy

ul. Szczawnicka 4
60-471 Poznań

tel. 612 612 661