Sklepy

Sklep DOMAR ŚREM MEBLE RTV AGD

Nowoczesne, designerskie i loftowe meble pokojowe, kuchenne, dziecięce, stoły, krzesła oraz meble do sypialni czy gabinetu biurowego. Bogata oferta sprzętu AGD – pralki, lodówki, zmywarki, kuchnie gazowe i elektryczne, żelazka, lokówki, suszarki, lampy. U nas na ekspozycji także najnowsze telewizory 4K. Sprostamy każdemu zamówieniu – jeśli na mamy na stanie – zdobędziemy towar w 48 godzin. Jesteśmy konkurencyjni cenowo nie tylko w Śremie. Wygrywamy nawet ze sklepami internetowymi.

Wojska Polskiego 11, 63-100 Śrem
Telefon: 61 283 43 65


DOMAR MOSINA OUTLET MEBLOWY

Jesteśmy częścią poznańskiej firmy DOMAR S.A. Istniejemy od 1991 roku. Od 17 października 2019 zmieniamy się w OUTLET MEBLOWY. Dużą część ekspozycji zajmują meble tapicerowane w tkaninach oraz meble kuchenne. Końcówki serii nawet do -80% #mebin #krysiak #szynaka_prestige #paged #bydgoskiemeble #etapsofa #meblomak #klose Dla tych, którzy preferują meble tańsze. Forte, Wójcik, Restol, Helvetia, Dąb Gdynia, Libro, Cristap, Markos i wielu wielu innych producentów z pewnością trafi w wiele gustów. Zapraszamy od poniedziałku do soboty. Akceptujemy wszystkie formy płatności.

Dworcowa 2, 62-050 Mosina
Telefon: 61 813 29 62


Centrum Meblowe Domar Poznań

W związku z pandemią Koronawirusa zmieniliśmy zasady funkcjonowania. Przyjmujemy zamówienia telefoniczne pod numerem telefonu 504 048 390 i poprzez sklep on-line. Jesteśmy codziennie od poniedziałku do soboty w sklepie jednak, jednak ze względów bezpieczeństwa nie ma możliwości oglądania do odwołania ekspozycji. W zależności od nowych Wytycznych Ministra Zdrowia podejmiemy kolejne decyzje. Nasi pracownicy są wyposażeni w środki dezynfekujące i rękawiczki w celu zabezpieczenia zdrowia osobistego i osób odbierających paczki i zamówione meble. Pod szyldem Domar istniejemy od 1991 roku i zamierzamy przetrwać ten trudny okres. Uda nam się to tylko z Państwa pomocą. Zapraszamy do zakupów on-line i przez telefon. Ekipa z Domaru.

Szczawnicka 4, 60-471 Poznań
Telefon: 502 353 004