DOMAR – od 30 lat na rynku!

DOMAR S.A – tradycja, nowoczesność, dynamiczny rozwój…

DOMAR S.A to nowoczesne i dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo handlowo-usługowe, które nieprzerwanie od 1991 roku świadczy swoje usługi w sprzedaży i zarządzaniu nieruchomościami.

Z nami wyposażysz swój dom w MEBLE, sprzęt AGD i RTV, a w wybranych sklepach, wybierając z bogatej oferty artykułów dekoracyjnych, również w lampy, artykuły elektrotechniczne, firany, pościel, ręczniki i artykuły upominkowe.

Centrum Logistyczne w Poznaniu zapewniające transport i przyjazny kontakt z serwisem reklamacyjnym, powstało dla wygody i sprawnej realizacji zamówień.

Entuzjaści zakupów internetowych, mogą robić zakupy w sklepie internetowym szczawnicka.pl, który można także odwiedzić w realu przy ulicy Szczawnickiej 4 w Poznaniu.

Jeśli potrzebujesz dużej magazynowej powierzchni lub lokalu biurowego w Poznaniu, skontaktuj się z nami. Do Twojej dyspozycji mamy kilkanaście pawilonów handlowych, dwa budynki biurowe oraz kilka baz magazynowych w Poznaniu.

Zależy nam na budowaniu silnej marki, dlatego nasze logo i nazwa DOMAR S.A są chronione znakiem patentowym, co potwierdza m.in. rejestracja w Urzędzie Patentowym RP.

Zdobyte nagrody, wyróżnienia i tytuły za osiągnięcia handlowe i całokształt współpracy, są potwierdzeniem jakości, wytrwałości oraz dążenia do wyznaczonego celu.

Zapraszamy do współpracy!