Biura do wynajęcia

Decydując się na wynajem biur w Domarze, mogą Państwo wybrać spośród dwóch lokalizacji.

Pierwsza z nich znajduje się w samym centrum Poznania, przy ul. 27 Grudnia. Jest to pięciokondygnacyjny biurowiec z atrakcyjną powierzchnią handlowo – usługową na parterze. Dajemy Państwu możliwość wynajęcia zarówno samych pokoi, jak i całego piętra lub kilku pięter.

Druga lokalizacja to piętrowy biurowiec w Centrum Logistycznym na poznańskich Podolanach. Biura znajdujące się tam, mogą stanowić również front office dla prowadzonej działalności. Dajemy Państwu możliwość wynajęcia pojedynczych pokoi o różnej wielkości: od 10 m² do 40 m².

Lokale handlowo-usługowe

Posiadamy wiele punktów handlowo-usługowych w atrakcyjnych lokalizacjach.

Kontakt:

Marzena Maćkowiak
kom: 504 048 382
stacjonarny: 61 66 45 207

Magazyny do wynajęcia

Decydując się na wynajem magazynów w Domarze mogą Państwo wybrać spośród dwóch lokalizacji.

Pierwsza z nich to wolno stojący magazyn z placem manewrowym i parkingiem, zlokalizowany na poznańskiej Śródce,
przy ul. Michała 77. Lokalizacja jest niewątpliwą zaletą tego magazynu – bliskość centrum Poznania, łatwy wyjazd z miasta w kierunku wschodnim (trasa wylotowa na Warszawę) i północnym, dogodny i szybki dojazd do tras A2 i  S5. Jest to też idealna lokalizacja dla działalności uciążliwej, firm dystrybucyjnych, budowlanych, motoryzacyjnych, firm z branży FMCG  i innych.

Druga lokalizacja to duży (ok. 12 000 m²) magazyn z placem manewrowym i parkingiem, znajdujący się na poznańskich Podolanach, przy ul. Strzeszyńskiej 35/37. Idealna lokalizacja blisko centrum miasta, w północnej części Poznania przy rondzie Obornickim (wyjazd w kierunku – Oborniki, Piła, Koszalin). Sąsiedztwo magazynu to duże obiekty handlowo – usługowe oraz nowoczesne obiekty biurowe i produkcyjne.